چرم مادو | فروشگاه اینترنتی محصولات چرمی مادو | کفش مادو
No products in the cart.

درباره ما

IMG 20230117 002252 539 1024x387 - درباره ما

 اعتبار ما مرهون اعتماد شماست

گروه صنعتی مادو در چشم اندازی بلند مدت و با کسب توفیقات الهی به منظور گسترش کمی و کیفی بسیار وسیع برند خود مصمم به تولید محصولاتی در رقابت با بهترین برندهای جهان و با لحاظ استاندارد قیمت های تمام شده متناسب با درآمد عمومی مصرف کنندگان عزیز کشورمان و فتح دروازه های صادرات و بازارهای مصرف داخل و منطقه تلاش و گام برمیدارد. برند مادو گروه تولیدی کفش مادو در سال 1383 با نام تجاری پادر تاسیس ودر سال 1393 با رویکردی نو و تفکری به روز فعالیت خود را با نام تجاری کفش مادو بهبود بخشید. 

این گروه از بدو تاسیس با توجه به نیاز بازار در زمینه تولید انواع کفشهای راحتی , اسپورت چرمی , کلاسیک (مجلسی) با استفاده از مدلهای روز باب طبع مشتریان محترم و همچین استفاده از مواد اولیه درجه یک و با کیفیت بسیار بالا و با به کارگیری ماشین آلات روز و کادر مجرب وتلفیق استاد کاران قدیمی این صنعت و جوانان آشنا به علم روز توانسته کیفیت محصولات خود را به بالاترین حد در کشور برساند و توان رقابت با محصولات خارجی را در این مجموعه ایجاد نماید.

 راحتی مادو بیشتر بر روی تلفیق دو رکن راحتی و ظاهر کار کرده و توسط آن رضایت بیشتر مشتریان را به خود جلب کرده است هدف اصلی گروه تولیدی کفش مادو مشتری مداری و حصول رضایت کامل مشتری می باشد.این گروه کفشهای تولیدی خود را با قالب های طبی و با توجه به شرایط ارگونومی بدن و پای انسان و همچنین شرایط اقلیمی نقاط مختلف ایران و حتی کشورهای همسایه عرضه می نماید و نتیجه ی تلاش صادرات محصولات به کشورهای همسایه از جمله : روسیه , آذربایجان , عراق و افغانستان می باشد. خط مشی مادو خط مشی کلیه ی گروه تولیدی کفش مادو بر 4 اصل استوار می باشد :

1- دستیابی به رضایت مشتری

2- افزایش کمی و کیفی محصولات از طریق استفاده از تجهیزات مدرن و نوآوری

3- رسد دائم فناوری های روز جهان در صنعت کفش و تلاش برای رقابت با برندهای معروف جهان و جهانی شدن

4- استمرار بهبود محصولات مادو شو